Nasz pensjonat na Dominikanie

Miło nam poinformować, iż od sezonu 2016 prowadzimy pensjonat w Cabarete w Republice Dominikany.

W swojej ofercie posiadamy 3 pokoje dwuosobowe. Każdy pokój łączy wspólna kuchnia, łazienka, salon kuchenny oraz taras. Warto dodać, że nasz pensjonat z plażą nad Atlantykiem, dzieli jedynie 5 minut marszu 🙂

Każdy pokój posiada:
– łóżko dwuosobowe
– WiFi – bardzo istotne zwłaszcza przy rozmowach do Europy
– ciepłą i zimną wodę 24 h
– stały prąd 24 h
– klimatyzację
– wiatrak

Adres pensjonatu:
CASA DE LA FUNDACION MI DOMINICANA
calle Sueno Real
Cabarete, Republica Dominicana

Cennik wynajmu:
1 miesiąc – 30 noclegów

1000 złotych – noclegi dla jednej osoby w pokoju 2-osobowym – w przypadku dwóch pełnopłatnych osób.

1400 złotych – noclegi dla jednej osoby w pokoju 2-osobowym – cały pokój na wyłączność. W przypadku chęci dokwaterowania sobie dodatkowej osoby znajomej do pokoju, wiążę się to z dodatkową opłatą. W takim wypadku prosimy o kontakt z Fundacją w celu dokonania wyceny.

W przypadku chęci skorzystania z pensjonatu w krótszych okresach czasu, wycena dokonywana jest indywidualnie w miarę wolnych miejsc. Zapraszamy do kontaktu

Do każdego wynajmu, należy doliczyć 100 zł (za jeden pokój) za serwis sprzątający na koniec wynajmu. Sprzątanie w trakcie wynajmu jest możliwe, jednak za dodatkową opłatą.

Regulamin wynajmu Pensjonatu.

 

Cennik usług dodatkowych.

 

W pokoju Fundacji na co dzień mieszka Rezydent Fundacji  – Dominikańczyk mówiący po hiszpańsku,który służy pomocą na miejscu. Ponieważ Rezydent jest Dominikańczykiem obowiązują go reguły, zasady, oraz zachowanie przestrzegane na Dominikanie. Informujemy, iż są one odmienne niż te występujące w Europie.

Osoby chętne do wynajęcia pensjonatu, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Moja Dominikana pod nr telefonu +48 (22) 629-03-13.
Po dopełnieniu formalności, otrzymacie Państwo voucher, który należy przekazać opiekunowi na miejscu w Cabarete.

Rozkład pomieszczeń w naszym pensjonacie

UWAGA

Informujemy, iż nasz pensjonat znajduje się w środku tubylczej części Cabarete, gdzie występują czasowe zaniki prądu miejskiego. W związku z powyższym istnieje prawdopodobieństwo chwilowego braku ciepłej wody oraz WiFi.
Zapraszamy osoby, które są gotowe zrezygnować z luksusu, z jakiego znana jest Dominikana na rzecz poznania tubylczych warunków obcowania z Dominikańczykami.

Tu jesteśmy:

Galeria :
Salon kuchenny, kuchnia oraz wspólna łazienka

Pokój biało-różowy

Pokój zielony

Pokój Fundacji: