Halo! tu Ekologia

DSCN0680Naszą propozycję projektu ekologicznego na Dominikanie kierujemy do młodzieży ze szkół gimnazjalnych i średnich.

Każda polska szkoła, która ma w swoim profilu naukę języka hiszpańskiego może zrealizować z nami 4 tygodniowy program wymiany uczniów – na  około 2 tygodnie wybrani uczniowie mogą ugościć u siebie dominikańską młodzież ze szkoły CORAL z miejscowości Cabarete, a w zamian za to wyjechać na około 2 tygodnie na Dominikanę i spędzić czas ze swoimi dominikańskimi nowymi przyjaciółmi w ich szkole.

IMG_3475

DSC_0039Nie zabraknie również odwiedzin Dominikańczyków w naszym kraju (relacja z wizyty w 2017 roku znajduje się TUTAJ) Młodzi uczniowie Szkoły CORAL  będą mieli możliwość pierwszy raz w życiu wyjechać poza  swój kraj i przeżyć przygodę życia. Wyjazd ma na celu poznanie Polski, jej mieszkańców, atrakcji turystycznych a przede wszystkim analizę problemów ekologicznych z jakimi tutaj się spotykamy.
Wierzymy, że dzięki projektowi powstaną nowe przyjaźnie i kontakty pomiędzy polskimi oraz dominikańskimi dziećmi i młodzieżą.

Fundacja Moja Dominikana zadba o to, aby każdy uczeń miał zapewnioną opiekę i
bezpieczeństwo. Zarówno tu w Polsce, jak i tam w Dominikanie.

 

IMG_3392

 

prezydent2_0