Kuźnia Talentu

10717734_729185347149505_1597705244_n

Wolontariat jest wspaniałą szansą na poznanie otaczającego nas świata z jednoczesną poprawą jego wyjątkowości. Pasja połączona z chęcią pomocy i samodoskonalenia się potrafi dać bardzo ważne niematerialne efekty przydatne w dorosłym życiu. Poprzez społeczną pomoc stajemy się osobami odważnymi, dojrzałymi ale przede wszystkim świadomymi społecznie. Nabrane doświadczenie podczas „pracy u podstaw” na pewno z kolei zaowocuje w trakcie realizacji naszych celów zawodowych poprzez dojrzałość ludzką.

Dla osób chcących przełożyć wolontariat na nieoceniony talent podczas aktywności zawodowej przygotowaliśmy naszą Kuźnię Talentów w Republice Dominikany, która zaowocuje w przyszłą karierę wolontariuszy.

Dominikana jest szczególnym miejscem. Kto choć raz spędzi tu przynajmniej dwa tygodnie a dodatkowo wolontariacko pozostawi „cząstkę” siebie poczuje, że świat potrafi być piękny i przyjazny. Jednocześnie miejsce to gwarantuje niepowtarzalne wspomnienia, oraz warunki do ulepszenia własnego ciała i umysłu.

Wolontariat chętnie uzupełnimy o najciekawsze aktywności na Dominikanie: kitesurfing, jazda konno, paralotniarstwo,nauka hiszpańskiego,najróżniejsze wycieczki po Dominikanie, oraz wiele niepowtarzalnych zajęć.

Zapraszamy do kucia swojego talentu w naszej Kuźni na Dominikanie !