Zarząd Fundacji

Katarzyna Izydorczyk- Prezes Zarządu

Założycielka i fundatorka Fundacji Moja Dominikana. Magister socjologii, absolwentka Wydziału Resocjalizacji i Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Po zakończeniu studiów rozpoczęła pracę w branży turystycznej jako pilot wycieczek zagranicznych. Pracowała w branży show biznesu, gdzie m.in. organizowała koncerty galowe Jazz Jamboree, w tym jedyny polski koncert Raya Charlesa. Następnie, już we własnej firmie, rozpoczęła współpracę z korporacjami (Pepsi, bank Inteligo) w zakresie marketingu oraz budowania lokalnych struktur sprzedażowych.
W 2008 roku, w związku z otrzymaną propozycją pracy wyjechała na Dominikanę,  gdzie prowadziła własny pensjonat oraz restaurację w miejscowości Cabarete.

Na początku 2013 roku założyła fundację Moja Dominikana, której statutowym celem jest pomoc medyczna i oświatowa dzieciom i młodzieży dominikańskiej.
Katarzyna jest matką nastoletniej Mai. W wolnych chwilach uwielbia spędzać aktywnie czas z córką, dodatkowo uprawia sporty ekstremalne i aktywnie pracuje w ogrodzie.