Globtroter

Czym jest program „Globtroter”?

Globtroter to program dla osób, które pragną podróżować do Republiki Dominikany nie tylko w celach turystycznych, ale także poznawczych. Chcemy zarazić wszystkich swoim zafascynowaniem przepiękną przyrodą oraz niezapomnianym podejściem ludzi do życia i siebie wzajemnie.
Fundacja Moja Dominikana pragnie wspierać podróżników zafascynowanych odkrywaniem tego pięknego kraju i umożliwić im odbycie podróży w bardzo korzystnych cenach.
Osobom zainteresowanym oferujemy zapewnienie zakwaterowania w naszym pensjonacie w Cabarete, a także swoją pomoc w m.in.: zorganizowaniu wycieczek oraz wielu innych atrakcji, zapewnieniu naszego polskojęzycznego opiekuna.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Globtrotera klikając w poniższe zdjęcie:
Prezentacja-Globtroter_survival

Dla kogo jest „Globtroter”?

1.      Prawdziwi Globtroterzy
Program dedykowany jest  podróżnikom, którzy  uwielbiają samodzielne podróże do ciekawych miejsc i chcą poznać prawdzie zwyczaje danego kraju – z dala od all inclusive. Drogie stawki proponowane przez Biura Podróży, często zniechęcają osoby marzące o takich wyprawach.
Jest to propozycja dla osób, które uważają, że jedyną drogą do prawdziwego poznania danej kultury jest mieszkanie i przebywanie blisko jej rodowitych mieszkańców. Dzięki temu programowi będzie mieli możliwość zobaczyć z bliska jak wygląda prawdziwe życie Dominikańczyków; jak pracują, zmagają się z problemami dnia codziennego oraz bawią się i spędzają czas wolny.

2.      Survival dla firm / incentive
Wyjazd integracyjny zarówno dla kadry kierowniczej, jak i pracowników firmy może stać się niepowtarzalną okazją, by zacieśnić więzy między współpracownikami i zbudować relacje, które podniosą jakość codziennej pracy.
Chciałbyś zorganizować dla pracowników swojej firmy nietuzinkowy wyjazd integracyjny do kraju trzeciego świata i mieszkać wśród tubylców?
Oferujemy Ci swoją pomoc w wprowadzenie w życie tego planu.

Nic tak nie jednoczy ludzi jak wspólne radzenie sobie w ekstremalnych sytuacjach dlatego oferujemy wam udział w niesamowitej przygodzie jaką może stać się wyjazd do Republiki Dominikany zamieszkanie w Cabarete  w naszym pensjonacie usytuowanym w samym środku wioski tubylców oraz wzięcie udziału w przygotowanych przez nas atrakcjach.
Wśród naszych propozycji są min:

  • Wycieczka do Samana gdzie będziecie mieć możliwość pływać w oceanie wśród wielorybów i ich potomstwa (łódki z turystami podpływają do 5 m do wielorybów!)
  • Dzień w Sosua. Przygodę zaczyna wędkowanie na pełnym oceanie w małej łódce na pełnych falach (połowy gwarantowane!). Później snorkling (nurkowanie z maską) a następnie syty obiad na plaży przygotowany przez Polaka, który od 30 lat mieszka w Sosua.
  • Jazda na quadach po maksymalnie zabłoconych górkach – extremalne wrażenia!
  • Wyprawa do Ocean World – świat dominikańskich zwierząt, pokazy tresury fok, aligatorów, karmienie rekinków czy papug, jednak najważniejsze – możliwość 30 min pływania z delfinami !
  • Extremalna wspinaczka po wodospadach. Droga wiedzie po 27 wodospadach po których trzeba się wspinać, skakać pomiędzy skałami. Jest to trasa mocno wyczerpująca tylko dla ludzi o dobrej kondycji!
  • Rafting po Rio Yaque del  Norte dla wytrwałych – to prawdziwie ekstremalny spływ kajakowy między skałami.

Dla mniej ekstremalnych polecamy – czas na polu golfowym – intensywna nauka gry w golfa na jednym z najpiekiniejszych pół golfowych na świecie.
Istnieje oczywiście możliwość zakwaterowania w Hotelach All Inclusive.

3.      Miłośnicy sportów wodnych
Dla fanów sportów wodnych organizujemy 2-tygodniowe kursy kitesurfingu w Republice Dominikany w Cabarete, znanej powszechnie jako stolica kite’a.
Do udziału w takim kursie zapraszamy nie tylko osoby indywidualne ale także grupy przyjaciół a także firmy i korporacje, które pragną wysłać swoich pracowników w ramach integracji bądź wyjazdu motywacyjnego.

4.      Turyści indywidualni i grupy (all inclusive)
Ta oferta skierowana jest do osób, które pragną spędzić upragniony urlop odpoczywając wśród słońca, pięknych plaż i krystalicznie czystej wody w luksusowym hotelu na Dominikanie. Pomożemy Państwu znaleźć upragniony hotel i atrakcje w cenach korzystniejszych niż w ogólnie dostępnych biurach podróży.
Program podróży oraz zakres naszej pomocy dostosowany będzie do indywidualnych potrzeb każdego interesanta.

5.     Porady praktyczne i doradztwo
Dla wszystkich osób planujących w najbliższym czasie udać się do Republiki Dominikany, oferujemy porady praktyczne i doradztwo. Nasza propozycja skierowana jest szczególnie do osób planujących dłuższy wyjazd, włącznie z wynajmem mieszkania/domu i potrzebą uzyskania pozwolenia o pracę oraz innych wymaganych dokumentów. Przy wynajmie naszego pensjonatu lub realizacji naszego programu porada gratis (po podpisaniu umowy).

Osoby zainteresowane wyjazdem na Dominikanę w ramach programu GLOBTROTER i skorzystaniem z naszej pomocy – zapraszamy do biura lub o kontakt mailowy bądź telefoniczny – ułożymy specjalny program dla Państwa i udowodnimy, że wyjazd na Dominikanę wcale nie musi być drogi.

UWAGA PROMOCJA!!!
Globtroter2