Kup kubek

slider-kubki

Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup materiałów edukacyjnych, sprzętu sportowego i muzycznego dla dzieci ze Szkoły Coral w Cabarete w Republice Dominikany.

Zamów wybrany kubek dla siebie!

Kubek Blanca jest biały i wykonany z ceramiki o pojemności 280 ml. Jego kształt jest prosty, a uchwyt wygodny. Można myć w zmywarce. Cena kubka to 35 zł.

Kubek Libertad jest również biały i wykonany z ceramiki o pojemności 300 ml. Posiada czerwoną przykrywkę z tworzywa sztucznego. Ma niebywałą odporność na zmywarkę. Cena kubka to 45 zł.

Kubki wysyłamy przesyłką kurierską. Do ceny kubka należy doliczyć kwotę 15 złotych, na pokrycie kosztów transportu. W przypadku osobistego odbioru, nie pobieramy dodatkowych opłat.

Jak zamówić kubek? To proste!

  1. Wybierz kubek i formę odbioru
  2. Odpowiednią sumę przelej na konto bankowe Fundacji Moja Dominikana
    nr konta: 55 8008 0008 2001 0011 0174 0001. W tytule przelewu prosimy o umieszczenie nazwy wybranego kubka, imię i nazwisko zamawiającego  (np. kubek Libertad, Katarzyna Kowalska)
  3. Wyślij e-mail na adres biuro@mojadominikana.pl z informacją, że zamawiasz kubek, w którym KONIECZNIE podaj, na jaki adres mamy go wysłać! Dołącz potwierdzenie zapłaty – przyspieszy to wysyłkę.
  4. Fundacja wysyła przesyłkę w ciągu 7 dni od zaksięgowania wpłaty.

Udostępnij inicjatywę innym! Podaj dalej !!!!

Masz konto na Facebooku lub Twitterze? Wstaw tam informację o akcji i niech dobra wieść się niesie! Razem ze znajomymi masz szansę zmienić życie potrzebujących dzieciaków!

Każde udostepnienie i wysłanie nam screenu, automatycznie dodaje 5% rabatu na wybrany kubek (akcja dotyczy zamówienie 1 kubka przez 1 osobę).