#helpCabaretekids

Startujemy z kolejną akcją wspierającą dzieci na Dominikanie.

Wspólnie z jednym z najlepszych kite surferów na świecie – Posito Martinezem. Posito Martinez jest 22 letnim uzależnionym od kitesurfingu Dominikańczykiem – mistrzem świata organizacji IKA w kategorii „Freestyle” i „Big Air”. Swoją przygodę z kitesurfingiem rozpoczynał na plaży w Cabarete, gdzie podglądał starszych kolegów trenujących na deskach. Pochodzi z bardzo biednej rodziny, więc dopiero własną pracą dorywczą udało mu się uzbierać pieniądze na wymarzoną pierwszą deskę. To w ten sposób rozpoczęła się jego dalsza, dynamicznie rozwijająca się przygoda z kitesurfingiem.

W ramach projektu „Serdeczna Adopcja”, wspólnie będziemy namawiać wszystkich ludzi dobrej woli, fanów i miłośników sportów i cudownych plaż – na pomoc naszej lokalnej młodzieży z Cabarete.
Pomóżmy dzieciom – dajmy im możliwość pójścia do szkoły.

Szczegóły akcji  – opcja nr 1
1.Wstaw na swoim profilu Facebook lub Twitter hasztag i zdjęcie z: Zamieść zdjęcie również na naszym wydarzeniu #helpCabareteKids na Facebook-u
2.Dokonaj wpłaty darowizny na kwotę 50 złotych* na konto Fundacji Moja Dominikana – nr konta 96 1020 4900 0000 8602 3021 7850.Tym samym już wspierasz dzieci z Cabarete i ich edukację.
3.Weź udział w losowaniu nagrody – deski kitesurfingowej ze specjalnej linii produkcyjnej DaSilva „Posito Martinez”, którą osobiście wręczy Posito.

*Wpłata z tytułu „darowizna, #helpCabareteKids, imię i nazwisko”. Losowanie nagrody odbędzie się 22 grudnia 2017 r. w siedzibie Fundacji Moja Dominikana

Szczegóły akcji  – opcja nr 2
1.Wstaw na swoim profilu Facebook lub Twitter hasztag i zdjęcie z: Zamieść zdjęcie również na naszym wydarzeniu #helpCabareteKids na Facebook-u 2.Dokonaj wpłaty darowizny na kwotę 10000 złotych* na konto Fundacji Moja Dominikana – nr konta 96 1020 4900 0000 8602 3021 7850
3.Zapewnij sobie dzięki temu przelot i zakwaterowanie w Pensjonacie Fundacji oraz 5 dniowy kurs kitesurfingowy z Posito Martinezem w Cabarete na Dominikanie

*Wpłata z tytułu „darowizna helpCabareteKids, imię i nazwisko”. Zapewnia to automatycznie wyjazd na 7 dni do pensjonatu i 5 dniowy kurs kitesurfingu na plaży w Cabarete z Posito Martinezem.
UWAGA! Data wyjazdu w okresie zimowym, jednakże uzależniona jest od pobytu Posito w Cabarete.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PREZENTACJĄ PROJEKTU KLIKAJĄC W PONIŻSZE ZDJĘCIE

ZAPRASZAMY DO WSPARCIA EDUKACJI DZIECI W REPUBLICE DOMINIKANY

Bądźcie tam z nami – Posito i Fundacja Cię zapraszają !!

Posito Martinez jest 22 letnim uzależnionym od kitesurfingu Dominikańczykiem – mistrzem świata organizacji IKA w kategorii „Freestyle” i „Big Air”. Swoją przygodę z kitesurfingiem rozpoczynał na plaży w Cabarete, gdzie podglądał starszych kolegów trenujących na deskach. Pochodzi z bardzo biednej rodziny, więc dopiero własną pracą dorywczą udało mu się uzbierać pieniądze na wymarzoną pierwszą deskę. To w ten sposób rozpoczęła się jego dalsza, dynamicznie rozwijająca się przygoda z kitesurfingiem. Pewnego dnia zauważył go właściciel firmy DeSilva, który postanowił ściągnąć go do Polski i zatrudnić przy projektowaniu oraz testowaniu własnego sprzętu wodnego. To z Polski Posito udaje się na większość międzynarodowych zawodów, wielokrotnie stając na podium. Posito posiada Kartę Stałego Pobytu w Rzeczypospolitej Polskiej, dzięki czemu reprezentuje Polskę w zawodach międzynarodowych. Obecnie stara się o obywatelstwo polskie.
Posito nigdy nie zapomniał o swojej Ojczyźnie – szczególnie swojej małej Ojczyźnie, Cabarete – miejscowości z której pochodzi. Zamierza wspierać wraz z Fundacją Moja Dominikana biedne dzieci w realizacji ich marzeń.